Цивільний захист населення Дмитрушківської сільської ради

Провідний спеціаліст з цивільного захисту,  надзвичайних ситуацій та охорони праці , правопорядку  Дмитрушківської сільської ради:

• Самойленко Сергій Васильович

Контактні дані:

моб.тел.: + 380 96 43 79 656

електронна адреса: samoylenkosergey@ukr.net

ОБЕРЕЖНО – ТОНКИЙ ЛІД!

Аби запобігти лиху, вберегти життя та здоров'я громадян, Відділ будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства Солобковецької сільської ради нагадує правила поведінки на льоду:

09:10:47 17.01.2021

Дмитрушківська сільська рада інформує.

Дмитрушківська сільська рада  інформує, що згідно з протоколом № 15 засідання Державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Уманській райдержадміністрації від 29 грудня 2020 року село Сушківка віднесено до неблагополучної зони, а села Степківка, Собківка та Гродзеве віднесено до загрозливої зони по сказу. На території даних сіл на сільськогосподарських та мисливських угіддях введено карантинні обмеження по даному захворюванню з 29 грудня 2020 року до 01 березня 2021 року.

15:43:42 15.01.2021

Кабмін ввів локдаун з 8 до 25 січня та подовжив карантин до березня (оновлено).

Кабінет міністрів повідомив про введення локдауну в Україні. Він почнеться з 8 січня та триватиме до опівночі 25 січня. Також до березня продовжили режим надзвичайної ситуації та чинних карантинних обмежень, які будуть діяти кожен день, крім періоду локдауну.

11:07:51 28.12.2020

Запобігання пожежі з причин короткого замикання.

Сьогодні майже неможливо уявити повсякденне життя без електричної енергії. Електрика стала настільки звичною, що іноді ми забуваємо, що користуватися нею потрібно вкрай обережно, щоб уникнути небезпеки ураження електричним струмом та виникнення пожежі.

14:12:50 17.12.2020