Цивільний захист населення

Увага! Правила купання на Водохреща.

На свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохреще і святкується 19 січня, центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – купання в ополонці.

11:40 17.01.2020

Увага! Гриби!

Лише 500 грибів, які ростуть в Україні вважають їстівними. Інші можуть вправно маскуватись під їстівні, як опеньок несправжній чи печериця отруйна.

15:22 05.11.2019

Державна екологічна інспекція Центрального округу попереджає про недопущення випадків спалювання рослинності.

Державна екологічна інспекція Центрального округу попереджає про недопущення випадків спалювання рослинності у лісових масивах, заплавах річок і на торфовищах, стерні, сухостою та сміття на  сільськогосподарських угіддях, та присадибних ділянках.

16:18 19.09.2019

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Уманського району розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом.

Уманське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Уманського району та відповідно до розпорядження Головного Державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 № 70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин у 2019 році» у Черкаській області розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно у вересні 2019 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

09:44 13.09.2019

В області залишаеться складною ситуація щодо отруень населення дикорослими грибами.

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  попереджає населення про небезпеку отруєння, захворювання та летальні випадки, пов’язані з вживанням небезпечних дикорослих грибів. Кількість потерпілих від вживання отруйних грибів кожного року змінюється. 3 початку року зареестровано 7 випадків отруень дикорослими грибами, внаслідок яких захворіло 9 осіб, у т.ч. одна дитина, а саме: у м. Умань, Городищенському, Уманському, Звенигородському, Смілянському районах.

09:19 13.09.2019