Протокол № 1. Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання Громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 25.03.2019 13:41

Протокол № 1

Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради

Дата та час проведення: 22 березня 2019 року, 16:00.

Місце проведення: Дмитрушківська сільська рада (с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 19).

Присутні: Герасименко М. Г., Склярук В. А., Білик О. П., Василенко Р. В., Соболенко Л. П., Адаменко А. А., Дошка О. В., Устенко О. В.

Порядок денний:

1. Ознайомлення з Положенням про ініціативну групу.
  2. Обрання голови ініціативної групи.
  3. Обрання секретаря ініціативної групи.
  4. Визначення дати та місця проведення установчих зборів для формування громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

Слухали: Василенко Р. В. виступила зі вступним словом, висловила сподівання, що склад новообраної громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради стане надійним провідником між жителями громади, інститутами громадського суспільства та органами виконавчої влади для створення умов що до реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні  справами  місцевого самоврядування.

Слухали: Герасименко М. Г., яка озвучила порядок денний засідання, та запропонувала за нього проголосувати.

Вирішили: затвердити порядок денний

З питань 1 Порядку денного: учасники засідання ознайомились з основними завданнями та повноваженнями ініціативної групи, закріпленими відповідним Положенням, затвердженим рішенням виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради від 22.03.2019 № 37 «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

З питань 2 Порядку денного.

СЛУХАЛИ: Дошку О.В., який запропонував кандидатом на посаду голови Ініціативної групи Василинко Р.В.

«утримались» - 0;

Вирішили: обрати голово Ініціативної групи Василенко Р.В.

З питань  3 Порядку денного.

СЛУХАЛИ: Дошку О.В., який запропонував кандидатом на посаду секретаря Ініціативної групи Герасименко М.Г.

«утримались» - 0;

Вирішили: обрати секретаря Ініціативної групи Герасименко М.Г.

З питань  4  Порядку денного.

СЛУХАЛИ: Василенко Р.В., яка запропонувалапровести установчі збори 22 травня 2019 року о 15 год. 00 хв. та обрати місце проведення заходу – Дмитрушківську сільську раду, яка розташована за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 19

«утримались» - 0;

Вирішили:затвердити запропоновану дату, час та місце проведення установчих зборів громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

СЛУХАЛИ: Герасименко М.Г., яка винесла на обговорення питання щодо визначення відповідальної особи за прийом документів від інститутів громадського суспільства та жителів громади. Запропонувала визначити відповідальною особою Василенко. Р.В.

«утримались» - 0;

Вирішили: затвердити відповідальну особу за прийом документів необхідних для участі в установчих зборах громадської ради Василенко Р.В.

СЛУХАЛИ: Василенко Р.В. виступила з пропозицією про необхідність вказати в оголошенні про час, дату і місце проведення установчих зборів перелік необхідних документів для участі в установчих зборах громадської ради, а саме, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996  «Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики»:

1. Від жителів громади - Заява в довільній формі та автобіографія;

2. Від інститутів громадського суспільства:

• рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як володільцем, бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Голова Ініціативної групи                   о/п                       Р.В. Василенко

Секретар Ініціативної групи                   о/п                       Герасименко М.Г.