ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторних актів – проектів рішень Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 06.05.2019 09:07

про оприлюднення проектів регуляторних актів  Дмитрушківської сільської ради

06 травня 2019 рік

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно - дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики Дмитрушківська сільська рада повідомляє про наміри щодо оприлюднення проектів  регуляторних  актів:

1.  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»;

2. «Про встановлення єдиного податку на території сіл Дмитрушківської сільської ради на 2020 рік»;

3. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»;

4. «Про встановлення транспортного податку на території сіл Дмитрушківської сільської ради на 2020 рік»;

5. «Про встановлення туристичного збору на території сіл Дмитрушківської сільської ради на 2020 рік».

Спосіб оприлюднення проектів регуляторних актів разом із  аналізами регулятивного впливу до них – на дошці оголошень сільської ради та на офіційному сайті сільської ради. Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі протягом місяця, починаючи з дня оприлюднення  проектів регулятивних актів та аналізів регулятивного впливу  до них, за адресою : 20332, Черкаська область, Уманський район, с.Дмитрушки, вул. Петропавлівська,19, тел. (04744)96245.