П Р О Е К Т Р I Ш Е Н Н Я. Про встановлення єдиного податку на території сіл Дмитрушківської сільської ради на 2020 рік..

Дата: 13.05.2019 15:23

ДМИТРУШКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т   Р I Ш Е Н Н Я

_________________ року                                                                     № ____/VІІ

с.Дмитрушки

Про встановлення єдиного податку на

території   сіл Дмитрушківської  сільської ради

Відповідно до статті 7, пункту 10.2 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статей 291-300 Податкового кодексу України  та керуючись пунктом  24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Дмитрушківська   сільська рада

вирішила:

1. Установити на території  сіл Дмитрушківської  сільської ради  єдиний податок.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території   сіл Дмитрушківської   сільської ради  згідно з додатком.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії  Кожухівська І.О. ).

5. Рішення набирає чинності  з  1 січня 2020 року.

Сільський голова                                                Т.Б.Шевчук

Додатки додаються.