Протокол № 3. Pасідання ініціативної групи з питання визначення кількісного складу членів громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 20.05.2019 11:28

Протокол № 3

Засідання ініціативної групи з питання визначення кількісного складу членів громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

Дата та час проведення: 15 квітня 2019 року, 16:00.

Місце проведення: Дмитрушківська сільська рада (с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 19).

Присутні: Герасименко М. Г., Василенко Р. В.,, Адаменко А. А., Дошка О. В., Самойленко С.В., Кожухівська І.О., Карпець А.І.

Порядок денний:

1. Затвердження кількісного складу членів громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

Слухали: Кожухівську І.О., яка повідомила присутніх про те, що необхідно затвердити кількісний склад членів громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради, та запропонувала кількість 5 осіб.

З питань 1 Порядку денного: учасники засідання вислухали звернення гр. Кожухівської І.О., обговоривши та визначившись - вирішили підтримати дану пропозицію.

Голосували:

«за» - 6;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

Вирішили: затвердити кількісний склад членів громадської ради при виконавчому комітеті Дмтирушківської сільської ради в кількості 5 осіб.

Голова ініціативної групи               о/п                           А.А. Адаменко

Секретар ініціативної групи           о/п                           М.Г. Герасименко