РІШЕННЯ Про затвердження положення громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 24.06.2019 14:27

ДМИТРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

21 червня 2019 року                                                                               № ­­­76

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019р. №353), беручи до уваги протокол № 1 від 20.06.2019 засідання громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради та звернення голови громадської ради Василенко Р.В. від 20.06.2019р. виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити положення громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради (додаток).

2. Розмістити дане рішення на офіційному веб-сайті Дмитрушківської сільської ради.

3. Рішення набирає чинності з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Дмитрушківської сільської ради.

4.  Додаток до цього рішення є його невід’ємною частиною.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ юридичного забезпечення та державної реєстрації (Гейко Р.Г.).

Сільський голова               о/п                                    Т.Б. Шевчук