Цього літа зразковий дитячий акробатичний колектив «Весела дітвора» Старобабанівської ЗОШ стали учасниками справді унікальної події.

Дата: 09.07.2019 09:44

Цього  літа     зразковий  дитячий акробатичний колектив «Весела дітвора»   Старобабанівської ЗОШ    стали учасниками  справді унікальної  події.   30 червня  2019 року  у  Болгарії, м. Кітен  відкрився   творчий табір "Вместе" та   V   Міжнародний конкурс-фестиваль "Звездни мостове-Зоряні мости". Інноваційна хореографія, вокал, інструментальна музика,  циркове мистецтво – усе це  демонстрували обдаровані діти з кількох областей України  у місті на Чорному  морі.   Серед них були і наші Старобабанівські зірочки які   вразили  гостей  фестивалю,  з багатьох країн,    своєю майстерною        композицією    «Друзі  єднаймося»,  яка   викликала  особливі почуття,  адже   війна в Україні зачепила  усіх. Досконалим було усе, від виконання до  патріотичних  костюмів.

Про  надзвичайно високий  рівень   міжнародного конкурсу-фестивалю "Звездни мостове"- "Зоряні мости" свідчить  навіть сам склад журі, в якому працювали такі відомі митці як:

Лілія Ребрик - учасниця телевізійного проекту 'Танці з зірками",ведуча ранкових програм на каналі "Україна",актриса театру і кіно;

Андрій Дикий -хореограф -постановник,учасник телевізійного проекту "Танці з зірками";

Лана Вєтрова -керівник Національного реєстру рекордів України;

Дарія Бєлікова - викладач естрадного та академічного вокалу,співачка,автор тексту пісень;

Яна Радостєва - головний хореограф табору "Вместе";

Микола Точілкін -режисер та ведучий Міжнародних конкурсів,актор-сценарист молодіжного театру  "Такт";

Жанна Тетьора - директор конкурсу-фестивалю,президент МК "Зоряні мости".

І от      зразковий  дитячий акробатичний колектив «Весела дітвора»       показали  на стільки оригінальний, зроблений  на високому художньому рівні номер, що закономірно  були визнані володарями  I премії  у номінації  циркове мистецтво категорія  9-14 років.

04.07.2019   у м. Царево (Болгарія)  «Весела дітвора»    Наталії  Роговенко - взяли  участь  в   Гала-концерті   переможців  5-го Міжнародного конкурсу-фестивалю "Звездни мостове"-"Зоряні мости",чудова сцена біля моря ,гарний настрій та позитивні емоції панували серед учасників ,батьків,керівників та гостей.

Вітаємо   колектив  та    їх керівника -  сміливу, чутливу   наполегливу  Наталію  Роговенко  з  високою нагородою. Демонструючи такий величезний творчий потенціал,  наша  Дмитрушківська громада  має прекрасне майбутнє.  Не зупиняйтеся на досягнутому,яскравих вражень,  нових творчих перемог! Так тримати!!!