Засідання конкурсної комісії.

Дата: 01.11.2019 13:51

Відповідно до розпорядження  сільського голови від 05.09.2019 № 68/02-05 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади  у Дмитрушківській сільській раді»  оголошено конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради.

01.11.2019 відбулось друге засідання конкурсної комісії, на якому претендент на заміщення вакантної посади директора  КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради  Заремба Л.В. представила проекти програм розвитку закладу на один і п’ять років. Після представлення програм розвитку із Зарембою Л.В. проведено співбесіду.

Конкурсна комісія визначила переможця  та  рекомендує Дмитрушківському сільському голові підписати контракт  із Зарембою Л.В.  і призначити її  на посаду директора  комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» з 04.11.2019.