До уваги жителів Дмитрушківської Громади!

Дата: 26.03.2020 14:14

Шановні жителі Дмитрушківської Громади!

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування Дмитрушківська сільська рада просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на батьківщину  враховувати те , що саме ви є першими людьми, які можуть бути інфікованими.

Тому, приїхавши з-за кордону, пропонуємо обов’язково самоізолюватися  та не зволікати зі зверненням до сімейних лікарів. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Які Ваші послідовні дії, та що Вам необхідно зробити?

Крок 1:

• Зателефонуйте в Дмитрушківську сільську раду за номером (047 44) 9-62-75 та повідомте,  що Ви повернулися з-за кордону та вкажіть, з якої саме  з якої країни і  дату коли Ви повернулись.

Крок 2:

• Зателефонуйте своєму сімейному лікареві .

Крок 3:

Будьте обережні та обачливі. Дотримуйтесь елементарних правил особистої гігієни, користуйтеся масками та перчатками, під час відвідування магазинів. Здоров'я та життя Ваших дітей, близьких та особисте - у ваших руках !!!

В цей час частіше перевіряйте температуру, щоби потім уникнути якихось ускладнень.

При перших ознаках нездужання одразу попередьте про це свого лікаря або зателефонуйте 103.

Станом на сьогодні, 26 березня 2020 року на території Дмитрушківської громади не зареєстровано жодного випадку захворювання чи підозри  на COVID19.

Будьте свідомими! Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Бажаємо всім здоров’я!