08 листопада 2020 року на базі закладів загальної середньої освіти Дмитрушківської сільської ради, у форматі онлайн, відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Дата: 09.11.2020 13:57

Вітаємо переможців Конкурсу !

08 листопада 2020 року на базі закладів загальної середньої освіти Дмитрушківської сільської ради, у форматі онлайн, відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів.

Конкурс започаткований у 2011 році Указом Президента України з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.

Мета Конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Учасники конкурсу продемонстрували мовну грамотність, здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу, а також власні творчі здібності, володіння художнім словом, що дає можливість віднайти майбутніх талановитих митців слова.

Призові місця вибороли учні Старобабанівського ліцею

Спужак Сергій (5 клас) - І місце,

Вайнагій Анастасія(5клас) - ІІІ місце,

Гуменюк Владислав (7 клас) - ІІІ місце,

Дербеньова Ангеліна (9 клас) - ІІІ місце,

Біба Марія (10 клас) - ІІІ місце,

Немикіна Марія (10 клас) - ІІ місце  (вчитель Морозова Валентина Василівна),

Кльоб Владислав      (6 клас) - І місце,

Степанішин Микола, Перепелиця Ілона, Маліновський Олександр (6 клас), Притула Карина (11 клас) - ІІ місце (вчитель Бондаренко Ніна Михайлівна).

Вітаємо переможців! Так тримати!