Оголошення

Шановні жителі Дмитрушківської громади , землекористувачі земельних ділянок, керівництво громади просить Вас звернутися в сільську раду для отримання реквізитів для сплати земельного сільськогосподарського податку.

Шановні жителі Дмитрушківської громади , землекористувачі земельних ділянок (а також присадибних ділянок та ділянок для ведення ОСГ, паями). Керівництво громади просить Вас звернутися в сільську раду для отримання реквізитів для сплати земельного сільськогосподарського податку.

11:43 25.08.2019

Уманський об’єднаний військовий комісаріат продовжує відбір юнаків та дівчат, віком від 17 до 30 років, кандидатами для вступу в 2019 році в Вищі військові навчальні заклади.

Уманський об’єднаний військовий комісаріат продовжує відбір юнаків та дівчат, віком від 17 до 30 років, кандидатами для вступу в 2019 році в Вищі військові навчальні заклади (Київ,Одеса,Львів,Харків,Житомир).

10:34 16.04.2019

Що потрібно для того щоб отримати посвідчення батьків та дітей багатодітної сім’ї.

Для того щоб отримати  посвідчення батьків та дітей багатодітної сім’ї потрібно звернутись  до Управління праці та соціального захисту населення  Уманської РДА за адресою : м. Умань вул. Залізняка,2а каб. 410  і обов’язково мати із собою такі документи:

16:29 12.04.2019

"Муніципальна няня" - як це працює?

З 1 січня в Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей до трьох років. Муніципальна няня – це фізична особа-підприємець або юридична особа, яка може надавати послуги няні, з якою укладено угоду або договір про догляд за дитиною до трьох років.

15:51 12.04.2019