A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дмитрушківська громада
Черкаська область, Уманський район

Постійні комісії / ради

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва

 

  1. Любченко Іван Іванович – голова комісії
  2. Білик Григорій Володимирович – заступник голови комісії
  3. Семчук Інна Володимирівна – секретар комісії

 

Члени комісії:

 

  1. Гончарук Олександр Володимирович
  2. Гавришко Олександр Анатолійович
  3. Нагорна Тетяна Василівна
  4. Драченко Валерій Вікторович

 

Постійна  комісія з питань агропромислового комплексу, підприємництва, транспорту, енергозбереження, житлово-комунального господарства та комунальної власності  та з питань земельних відносин, будівництва та благоустрою, екології, охорони навколишнього природного середовища, ліквідації надзвичайних ситуацій

 

  1. Олішевський Вадим Володимирович – голова комісії
  2. Мусієнко Анатолій Ананійович – заступник голови комісії
  3. Зозуля Сергій Миколайович – секретар комісії

 

Члени комісії:

 

  1. Гейко Анатолій Олексійович
  2. Поліщук Олександр Володимирович
  3. Кисіль Євген Анатолійович
  4. Доценко Петро Володимирович

 

Постійна  комісія з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності та правопорядку

 

  1. Кузьменко Людмила Іванівна  – голова комісії
  2. Музика Оксана Василівна – заступник голови комісії
  3. Прудиус Олександр Володимирович – секретар комісії

 

Члени комісії

  1. Дементьєв Олександр Володимирович
  2. Захаренко Надія Анатоліївна
  3. Загородня Наталія Володимирівна
  4. Калашник Любов Петрівна

 

 

Склад адміністративної комісії

 

  1. Шуляк Людмила Василівна  – голова комісії
  2. Кожухівська Ірина Олександрівна – секретар комісії

 

Члени комісії

  1. Бень Людмила Валеріївна
  2. Самойленко Сергій Васильович
  3. Гейко Руслан Григорович

 

 

Склад опікунської ради

 

  1. Бень Людмила Валеріївна – голова комісії
  2. Кожухівська Ірина Олександрівна  – заступник голови опікунської ради
  3. Карпець Ірина Миколаївна – секретар комісії

 

Члени комісії:

  1. Захаренко Надія Анатоліївна
  2. Марчук Інна Миколаївна
  3. Мовчан Меланія Петрівна
  4. Руденко Наталія Петрівна
  5. Гейко Руслан Григорович
  6. Карпець Микола Анатолійович
  7. Куць Сергій Васильович

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора