Захист прав дітей

13 листопада 2019 року було відвідано родини в яких проживають діти, що потрапили в складні життєві обставини.

13 листопада 2019 року за участю начальника Служби у справах дітей Уманської районної державної адміністрації  Камінської О.П., інспектора ювенальної превенції  сектору превенції Уманського районного відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області

14:56:19 14.11.2019

Відпочинок дітей з багатодітних родин Дмитрушківської громади, на березі Чорного моря в оздоровчому таборі «Фортеця-Тур».

Ось і промайнули три тижні відпочинку  наших діточок з багатодітних родин  на березі Чорного моря в оздоровчому таборі «Фортеця-Тур», що розташований в смт. Сергіївка, Одеської області. Зі слів дітей «Відпочили на  -УРА». Засмаглі, щасливі, з гарним настроєм, морем вражень  та ще й з перемогами повернулися до рідних домівок. Так, Юрченко Коля нагороджений грамотою за активну участь у житті дитячого оздоровчого табору, а Семченко Костя – за І місце у спортивних іграх.

14:57:02 07.08.2019

Основним завданням Дмитрушківської сільської ради визнано охорону дитинства та захист прав кожної дитини.

Основним завданням Дмитрушківської сільської ради  визнано охорону дитинства та захист прав кожної дитини. Особлива увага приділяється категорійним дітям. У 4 населених пунктах нашої громади проживають 6 родин в яких виховуються 10 дітей-сиріт та 5 родин,в яких виховуються 7 дітей позбавлених батьківського піклування.

15:01:33 17.07.2019

Напередодні свята дня захисту дітей, за ініціативи сільського голови Дмитрушківської сільської ради Тетяни Борисівни Шевчук, у населених пунктах громади відбулися зустрічі з дітьми, чиї батьки захищали нашу державу у зоні АТО/ООС.

Нині свято Дня захисту дітей набуло особливого змісту, адже від воєнного протистояння з агресором страждають в першу чергу діти, і  звичайно  діти  учасників АТОООС  і всі інші, адже порушені їх найголовніші права: на мирне небо над головою, на надійну домівку й міцну родину, на щасливе безтурботне дитинство.

15:04:23 01.06.2019

Згідно з рішенням Кабінету міністрів України з 1 квітня багатодітним сім'ям після народження третьої та наступних дітей надаватимуть додаткову фінансову допомогу в розмірі 1700 грн.

Згідно з рішенням Кабінету міністрів України з 1 квітня багатодітним сім'ям після народження третьої та наступних дітей надаватимуть додаткову фінансову допомогу в розмірі 1700 грн.

15:06:06 12.04.2019