Земельний податок

Проект рішеня про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури на території населених пунктів Дмитрушківської сільської ради.

10:01:32 25.11.2019

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Дмитрушківської сільської ради «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвиток інфраструктури Дмитрушківської сільської ради».

09:59:37 25.11.2019

Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта – проекту рішення Дмитрушківської сільської ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2020 рік".

15:29:31 13.05.2019