3. Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу.

ЗВІТ про базове відстеження Рішення Дмитрушківської сільської ради від 29.08.2019 №12-11/VII «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвиток інфраструктури Дмитрушківської сільської ради».

10:12:59 20.08.2019

ПРОЕКТ РІШЕННЯ про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури на території населених пунктів Дмитрушківської сільської ради.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ про затвердження Порядку залучення, розрахунку  розміру і використання  коштів пайової участі замовників   у розвитку інфраструктури на території населених пунктів Дмитрушківської сільської ради.

13:46:44 10.07.2019