До уваги платників податків! З 1 січня 2021 року вводяться в дію нові рахунки!

Дата: 04.01.2021 13:02

До уваги платників податків!
З 1 січня 2021 року вводяться в дію нові рахунки!

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», з 01.01.2021 вводяться в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного і місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.

1. Реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів за стандартом IBAN по Черкаській області, що вступають в дію з 01.01.2021.

Реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до місцевого бюджетю ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ за стандартом IBAN.

2. Рахунки для сплати єдиного внеску (з 01.01.2021).

УВАГА

1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами та доповненнями), змінено реквізити бюджетних рахунків.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Черкаській області.

Крім того, з 03 січня 2020 року вступили в дію нові небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» за стандартом IBAN.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Черкаській області.

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Черкаській області

4. Порядок заповнення документів  на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666, із змінами та доповненнями