6 серпня до Дмитрушківської громади завітав, з робочим візитом Перерва Григорій Леонідович - радник з регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Дата: 13.09.2019 15:55

6 серпня  до Дмитрушківської громади завітав, з робочим візитом Перерва Григорій Леонідович - радник з регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування. Григорій Леонідович зустрівся  з сільським головою -  Тетяною Борисівною Шевчук , секретарем сільської ради - Людмилою Валеріївною Бень, керуючої справами (секретар)  виконавчого комітету Дмитрушківської  сільської ради - Овчіннік  Валентиною  Михайлівною, на зустрічі також були присутні Ярошенко Ольга – начальник фінансового відділу, та Герасименко Юлія – головний спеціаліст фінансового відділу.

Метою проведення робочої зустрічі стало визначення та обговорення розробки Стратегії розвитку Дмитрушківської громади.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, на якій було обговорено життя і діяльність громади за 8 місяців 2019 року,визначено пріорітети для подальшої роботи. Завершилася зустріч  коротким екскурсом селами, що входять до Дмитрушківської громади.